Primăria Nanov \ Documente \ Generic \ Raportul de activitate al Primăriei Comunei Nanov, pentru perioada septembrie 2020 – septembrie 2021

05 oct. 2021

Stimați cetățeni,

Vă prezentăm raportul de activitate al Primăriei Comunei Nanov, pentru perioada septembrie 2020 – septembrie 2021.

Descărcare raport Raport anual - Primaria Nanov

Din aceeași categorie:

Sistemul integrat de supraveghere video a devenit operațional

În continuarea programului de modernizare a domeniului public, Primăria Nanov a lansat sistemul integrat de supraveghere video a localității.  52 de camere motorizate, de înaltă rezoluție, au fost deja montate și conectate la dispeceratul ce funcționează în incinta...