Primăria Nanov \ Documente \ Carieră (anunțuri posturi scoase la concurs) \ Concurs pentru ocupare funcție – șef serviciu în cadrul serviciului public de interes local Serviciul Apă-Canal

19 nov. 2021 13:31

Primăria comunei Nanov, județul Teleorman, organizează concurs pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată a funcției contractuale de șef serviciu în cadrul serviciului public de interes local Serviciul Apă-Canal din subordinea Consiliului local al comunei Nanov.
Condiții privind desfășurarea concursului:
Concursul va avea loc la sediul primăriei Nanov după cum urmează:
– proba scrisă se va susţine în data de 15.12.2021 începând cu ora 10.00;
– interviul va avea loc în data de 20.12.2021 începând cu ora 11.00.
Actele pentru dosarele de concurs se vor depune la sediul primăriei Nanov până pe data de 7 decembrie inclusiv, ora 16.00.
Condiții de participare la concurs:
– Studii superioare;
– Vechime minimă în muncă – 1 an

Relații suplimentare se pot obține la sediul primăriei sau la telefon 0765519576, persoană de contact : Lupu Iulia Roxana – secretar comisie.

Conditii generale

Din aceeași categorie:

Rezultat proba scrisa – concurs angajare muncitor necalificat

Rezultatul probei scrise   la  concursul organizat pentru ocuparea postului vacant corespunzător funcției contractuale de Muncitor necalificat  în cadrul compartimentului ,, Tehnic si administrativ’’ din cadrul Consiliului Local Nanov – Serviciul Apă-Canal...